Vďaka skúsenostiam získaným za 20 rokov spracovateľskej a obchodnej praxe Vám ponúkame široký sortiment kvalitných klenotníckych zliatin v najrozmanitejšom prevedení. Metalurgické polotovary (plechy, šíny, drôty, …) sú vyrábané modernými technológiami a zodpovedajú príslušným technickým normám.

Naša štandardná ponuka reaguje na Vaše požiadavky - farba, rýdzosť, tvar (plech, šínka, drôt, spájka, …), konečný fyzikálny stav podľa stupňa žihania. Materiály Vám ďalej upravíme podľa Vašich požiadaviek na presné váženie, presné strihanie atď. Tiež vám ponúkame široký sortiment uzáverov, súčiastok, mechaník a reťazoviny.

V širšej ponuke sa nachádzajú granálie, nalegované pastilky pre vákuové odlievanie, ródovanie šperkov na počkanie. Klenotnícke polotovary pripravujeme pre Vás na princípe recyklácie Vášho materiálu, resp. priamym predajom.

Máme pre Vás pripravenú širokú základňu zlatých a strieborných klenotníckych polotovarov a sme pripravení Vás uspokojiť kvalitou produkcie, priaznivými cenami, rýchlosťou dodávok a vysokou úrovňou ponúkaných služieb.

Pre získanie konkrétnych informácií o cenách, dodacích lehotách, technických parametroch a podobne kontaktujte našich odborných pracovníkov.